Make your own free website on Tripod.com

KEPUTUSAN KURSUS KEJURULATIHAN BOLA KERANJANG (TAHAP 1)

SEKOLAH-SEKOLAH NEGERI SELANGOR TAHUN 2004

ANJURAN

MAJLIS SUKAN SEKOLAH-SEKOLAH SELANGOR

 

 

Tarikh                         : 4 hingga 7 Oktober 2004  (4 hari)

Tempat                       : CIV Country Golf Farm, Gombak.

Penceramah                : En. Woon Wai Mun (Jurulatih Remaja Kebangsaan)

                                      En. Law Tong (Jurulatih Kebangsaan)

 

Keputusan

 

Berikut adalah searai peserta-peserta yang lulus kursus kejurulatihan Bola Keranjang (tahap 1), 2004

 

TANIAH

 

 

BIL.

NAMA /PEGAWAI/PESERTA

SEKAOLAH

DAERAH

1

EN TOH HOOK LAI卓福来

SJK (C) WAH LIAN

SEPANG

2

EN LEE KHIP CHICK吕文保

SJK (C) TCHE MIN

SEPANG

3

EN. KAIRUL ADZAM B MOHAMED ALI

SJK (C) KHEE BENG

KLANG

4

EN TEE TIAN SEE郑天赐

SMK PULAU KETAM

KLANG

5

TAN SENG YEOW陈生耀

SJK (C) PUI YING

KLANG

6

EN TEO JOO AN涂裕安

SMJK KWANG HUA

KLANG

7

CIK TAN CHEOW YUM陈昭颜

SMK KG. JAWA

KLANG

8

EN. PUA YONG HUA潘扬华

SJK (C) YIT KHWAN

KUALA SELANGOR

9

CIK TAN SIEW LING陈秀玲

SJK (C) TANJONG KARANG

KUALA SELANGOR

10

CIK TEE SOK TING郑淑婷

SJK (C) KHAI TEE

KUALA SELANGOR

11

EN LIM BAN WONG林万旺

SJK (C) AIK THEE

KUALA SELANGOR

12

CIK LIM SOOK YI林淑仪

SJK (C)  SAN YUK

GOMBAK

13

CIK LOW LIN MIN刘宁敏

SJK (C)  KHEOW BIN

GOMBAK

14

EN LIM HONG KEW林鸿超

SJK (C)  CHAP KHUAN

GOMBAK

15

PN JONG JYE LIAN杨洁莲

SMK SERI GARING

GOMBAK

16

EN SHAHRUL BIN TAHIRI

SEK BERASRAMA PENUH INTEGERASI

GOMBAK

17

CIK TAY YEE YONG 郑逸蓉

SJK (C)  SELAYANG BARU

GOMBAK

18

EN TAN KING SOONG陈金顺

SMK JENJAROM

KUALA LANGAT

19

CIK GAN CHEW LING颜秋凌

SJKC JENJAROM

KUALA LANGAT

20

EN HAR CHEE KEONG夏志强

SMK METHODIST

KUALA LANGAT

21

EN. TAN THIAM SOON陈天顺

SJK (C)  TG. SEPAT

KUALA LANGAT

22

CIK CHIEW LIENG YIN周伶殷

SJK (C) TG.SEPAT

KUALA LANGAT

23

EN LEONG GINN WOEI梁进伟

SJK (C) YOKE KUAN

SABAK BERNAM

24

CIK CHEW SHIAU THENG周筱庭

SJK (C) HAI PING

SABAK BERNAM

25

CIK LEE YEE CHIN李怡青

SJK (C) PHOOI TEE

SABAK BERNAM

26

CIK ONG SIEW ZIE王秀子

SJK (C) KHING MING

HULU SELANGOR

27

CIK WONG MEIN YEE黄敏仪

SJK (C) RASA

HULU SELANGOR

28

CIK CHU HUI KEEN朱慧娟

SJK (C) SERENDAH

HULU SELANGOR

29

CIK ONG SIEW TING王秀婷

SJK (C) KALUMPANG

HULU SELANGOR

30

EN. NG WOI SIN黄伟新

SJK (C) CHOONG CHEE

HULU SELANGOR

31

EN TIONG SIE NGUAN张世源

SJK (C) SG. CHUA

HULU LANGAT

32

EN. KOH SAY LEONG辜赐良

SJK (C) BT. 11

HULU LANGAT

33

PN TING BEE YAN陈美燕

SJK (C) YAK CHEE

PETALING

34

CIK LIEW SIEW KUAN刘秀群

SJK (C) YAK CHEE

PETALING